×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 317.

Offsetdruk i media - strona główna

 

Arkusze plano

Arkusze plano to doskonałe rozwiązanie dla firm, które nie posiadają własnego parku maszynowego potrzebnego do wykonania druku lub ich maszyny są zbyt małe, aby wydrukować daną pracę. Oferujemy druk w formacie do B1 w pełnym kolorze. Jako opcje możliwe jest uszlachetnianie druku, poprzez nałożenie lakierów. Dzięki kalibracji naświetlarki i maszyny drukującej Heidelberg Speed Master 102 oraz doświadczonej załodze, oferujemy druk spełniający najwyższe normy. Dla zainteresowanych Klientów, przed drukiem możemy wykonać proof wraz z certyfikacją lub drukować do proofa dostarczonego przez Klienta. Jeśli Klient ma życzenie, może być obecny przy druku.

O firmie

Offsetdruk i media sp. z o.o. to prężnie działająca drukarnia, świadcząca kompleksową obsługę w zakresie poligrafii. Specjalizujemy się w druku offsetowym oraz postprodukcji. Nasze zaplecze techniczne to nowoczesny i znakomicie wyposażony park maszynowy, na którym jesteśmy w stanie wytworzyć produkty spełniające najwyższe wymogi stawiane produktom poligraficznym. Nasza drukarnia jest jedną z największych w regionie.

Adres

Drukarnia Offsetdruk i media sp. z o.o.
ul. Frysztacka 48, 43-400 Cieszyn

NIP: PL 548-23-22-235, 
REGON: 070031167


Sąd Rejonowy Bielsko-Biała VIII Wydział Gospodarczy KRS: 0000005567 Bielsko-Biała. Wysokość kapitału zakładowego: 2.000.000 zł

 

Zadzwoń lub napisz

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek

7:00 - 15:00

email: sekretariat@om5.pl

tel. 33 857 70 90

Nasza drukarnia

  • Linia zbierająco-szyjąca
Drukarnia Offsetdruk i mediaCopyright: Offsetdruk i media 1990-2016

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczenstwa oraz prawidlowego dzialania serwisu. Jesli nie wyrazasz na to zgody, wylacz obsluge cookies w ustawieniach Twojej przegladarki. (Wiecej informacji znajduje sie tutaj.) Rozumiem, nie pokazuj wiecej tego komunikatu.