×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 317.

Offsetdruk i media - strona główna

 

Kalendarze i kalendarzyki

Kalendarz to bardzo dobra forma reklamy z racji tego, że użytkowany jest przez cały rok. Szczególnie cenne jako nośnik reklamowy, są kalendarze wiszące na ścianach, wyeksponowane w przestrzeniach publicznych, biurach, urzędach, przychodniach, które swoim przekazem oddziałują na dużą liczbę odbiorców. Nasza drukarnia oferuje Państwu druk kilkunastu rodzajów kalendarzy od małych kalendarzyków listkowych, poprzez kalendarze biurkowe, ścienne jedno i trójdzielne aż po duże kalendarze plakatowe w formacie do B1. Drukujemy również bloki do kalendarzy książkowych, a także kalendaria do kalendarzy ściennych. Współpracujemy z producentami kalendarzy, realizując dla nich cyklicznie druki, oraz z wieloma firmami, dla których drukujemy kalendarze od kilkunastu lat.

 

Oferta

Proponujemy druk następujących rodzajów kalendarzy:

-kalendarze wieloplanszowe spiralowane,

-kalendarze plakatowe, również listwowane,

-kalendarze trójdzielne z płaską lub wypukłą główką,

-kalendarze jednodzielne,

-kalendarze biurkowe typu piramidka,

-kalendarzyki listkowe,

-kalendaria do kalendarzy,

-biuwary.

Drukujemy również kalendarze personalizowane w nakładach od 1 szt. Więcej informacji na ten temat na stronie www.kalendarze.om5.pl

Aby otrzymać ofertę cenową, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami Klienta.

 

Nasze wybrane realizacje

  • Kalendaria-Trojdzielne
  • piramidka

O firmie

Offsetdruk i media sp. z o.o. to prężnie działająca drukarnia, świadcząca kompleksową obsługę w zakresie poligrafii. Specjalizujemy się w druku offsetowym oraz postprodukcji. Nasze zaplecze techniczne to nowoczesny i znakomicie wyposażony park maszynowy, na którym jesteśmy w stanie wytworzyć produkty spełniające najwyższe wymogi stawiane produktom poligraficznym. Nasza drukarnia jest jedną z największych w regionie.

Adres

Drukarnia Offsetdruk i media sp. z o.o.
ul. Frysztacka 48, 43-400 Cieszyn

NIP: PL 548-23-22-235, 
REGON: 070031167


Sąd Rejonowy Bielsko-Biała VIII Wydział Gospodarczy KRS: 0000005567 Bielsko-Biała. Wysokość kapitału zakładowego: 2.000.000 zł

 

Zadzwoń lub napisz

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek

7:00 - 15:00

email: sekretariat@om5.pl

tel. 33 857 70 90

Nasza drukarnia

  • Linia zbierająco-szyjąca
Drukarnia Offsetdruk i mediaCopyright: Offsetdruk i media 1990-2016

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczenstwa oraz prawidlowego dzialania serwisu. Jesli nie wyrazasz na to zgody, wylacz obsluge cookies w ustawieniach Twojej przegladarki. (Wiecej informacji znajduje sie tutaj.) Rozumiem, nie pokazuj wiecej tego komunikatu.