×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 317.

Offsetdruk i media - strona główna

 

Notesy i bloczki

Oferujemy Państwu druk notesów i bloczków na papierach offsetowych różnej gramatury oraz na papierach samokopiujących. W zależności od wybranego papieru i zapotrzebowania Klienta, bloczki mogą być zadrukowane jedno lub dwustronnie w dowolnej ilości kolorów zarówno w kolorystyce CMYK jak i Pantone. Bloczki łączymy za pomocą klejenia (dowolny bok) lub spiralowania jeśli tylko Klient ma takie życzenie. Jako dodarkowe opcje proponujemy okładkę, najczęściej drukowaną na kredzie, wiercenie otworów umożliwiających wpięcie kart do segragatora, oraz personalizjację (np. numerowanie kart bloczków samokopiujących). Realizujemy również bloczki i notesy o niestandardowych parametrach.

O firmie

Offsetdruk i media sp. z o.o. to prężnie działająca drukarnia, świadcząca kompleksową obsługę w zakresie poligrafii. Specjalizujemy się w druku offsetowym oraz postprodukcji. Nasze zaplecze techniczne to nowoczesny i znakomicie wyposażony park maszynowy, na którym jesteśmy w stanie wytworzyć produkty spełniające najwyższe wymogi stawiane produktom poligraficznym. Nasza drukarnia jest jedną z największych w regionie.

Adres

Drukarnia Offsetdruk i media sp. z o.o.
ul. Frysztacka 48, 43-400 Cieszyn

NIP: PL 548-23-22-235, 
REGON: 070031167


Sąd Rejonowy Bielsko-Biała VIII Wydział Gospodarczy KRS: 0000005567 Bielsko-Biała. Wysokość kapitału zakładowego: 2.000.000 zł

 

Zadzwoń lub napisz

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek

7:00 - 15:00

email: sekretariat@om5.pl

tel. 33 857 70 90

Nasza drukarnia

  • Linia zbierająco-szyjąca
Drukarnia Offsetdruk i mediaCopyright: Offsetdruk i media 1990-2016

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczenstwa oraz prawidlowego dzialania serwisu. Jesli nie wyrazasz na to zgody, wylacz obsluge cookies w ustawieniach Twojej przegladarki. (Wiecej informacji znajduje sie tutaj.) Rozumiem, nie pokazuj wiecej tego komunikatu.