×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 317.

Offsetdruk i media - strona główna

 

Papier firmowy

Papier firmowy to bardzo istotny element identyfikacji wizualnej firmy. Używanie firmowej papeterii, świadczy o profesjonalnym podejściu do budowania marki, jednocześnie wyróżniając naszą korespondencję. Aby jednak papier firmowy spełniał dobrze swoją rolę, powienien być dobrze zaprojektowany i perfekcyjnie wydrukowany. W naszej drukarni oferujemy druk papierów firmowych na najróżniejszych podłożach, tych najpopularniejszych takich jak offset 80 i 90g, jak i na papierach ozdobnych i specjalnych. Ilość i rodzaj kolorów, oraz ilość stron zadruku, zależą od Klienta, nie mamy tutaj żadnych ograniczeń. Jeśli nie posiadają Państwo własnego projektu, nasze studio graficzne z pewnością przygotuje dla Państwa profesjonaly projekt.

O firmie

Offsetdruk i media sp. z o.o. to prężnie działająca drukarnia, świadcząca kompleksową obsługę w zakresie poligrafii. Specjalizujemy się w druku offsetowym oraz postprodukcji. Nasze zaplecze techniczne to nowoczesny i znakomicie wyposażony park maszynowy, na którym jesteśmy w stanie wytworzyć produkty spełniające najwyższe wymogi stawiane produktom poligraficznym. Nasza drukarnia jest jedną z największych w regionie.

Adres

Drukarnia Offsetdruk i media sp. z o.o.
ul. Frysztacka 48, 43-400 Cieszyn

NIP: PL 548-23-22-235, 
REGON: 070031167


Sąd Rejonowy Bielsko-Biała VIII Wydział Gospodarczy KRS: 0000005567 Bielsko-Biała. Wysokość kapitału zakładowego: 2.000.000 zł

 

Zadzwoń lub napisz

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek

7:00 - 15:00

email: sekretariat@om5.pl

tel. 33 857 70 90

Nasza drukarnia

  • Linia zbierająco-szyjąca
Drukarnia Offsetdruk i mediaCopyright: Offsetdruk i media 1990-2016

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczenstwa oraz prawidlowego dzialania serwisu. Jesli nie wyrazasz na to zgody, wylacz obsluge cookies w ustawieniach Twojej przegladarki. (Wiecej informacji znajduje sie tutaj.) Rozumiem, nie pokazuj wiecej tego komunikatu.