×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 317.

Offsetdruk i media - strona główna

 

Teczki ofertowe

Teczki ofertowe to praktyczne rozwiązanie dla firm, które spotykają się z Klientem bezpośrednio. Warto zadbać wówczas o przekazanie oferty, dokumentów lub innych materiałów w atrakcyjnym opakowaniu niosącym dodatkowy przekaz reklamowy jakim jest teczka z własnym nadrukiem. W ofiercie naszej drukarni znajdą Państwo teczki w formatach A4 i A3. Posiadamy wykrojniki na teczki o różnych szerokościach grzbietu. W przypaku zainteresoania wyrobem o nietypowym kształcie, istnieje możliwość wykonania wykrojnika pod zamówienie Klienta, a także wykonanie projektu konstrukcyjnego teczki oraz prototypu wykroju bez nadruku, przed wykonaniem wykrojnika. Oferujemy rónież dodatkowe opcje uszlachetnianie druku takie jak folie błysk, mat, softskin, oraz lakiery UV po całości lub wybiórczo.

O firmie

Offsetdruk i media sp. z o.o. to prężnie działająca drukarnia, świadcząca kompleksową obsługę w zakresie poligrafii. Specjalizujemy się w druku offsetowym oraz postprodukcji. Nasze zaplecze techniczne to nowoczesny i znakomicie wyposażony park maszynowy, na którym jesteśmy w stanie wytworzyć produkty spełniające najwyższe wymogi stawiane produktom poligraficznym. Nasza drukarnia jest jedną z największych w regionie.

Adres

Drukarnia Offsetdruk i media sp. z o.o.
ul. Frysztacka 48, 43-400 Cieszyn

NIP: PL 548-23-22-235, 
REGON: 070031167


Sąd Rejonowy Bielsko-Biała VIII Wydział Gospodarczy KRS: 0000005567 Bielsko-Biała. Wysokość kapitału zakładowego: 2.000.000 zł

 

Zadzwoń lub napisz

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek

7:00 - 15:00

email: sekretariat@om5.pl

tel. 33 857 70 90

Nasza drukarnia

  • Linia zbierająco-szyjąca
Drukarnia Offsetdruk i mediaCopyright: Offsetdruk i media 1990-2016

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczenstwa oraz prawidlowego dzialania serwisu. Jesli nie wyrazasz na to zgody, wylacz obsluge cookies w ustawieniach Twojej przegladarki. (Wiecej informacji znajduje sie tutaj.) Rozumiem, nie pokazuj wiecej tego komunikatu.