×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 317.

Offsetdruk i media - strona główna

 

Ulotki

Chyba najpowszechniej stosowanym nośniekiem reklamy są ulotki. Przyjmować mogą one różną formę. Najpopularniejsze w formie arkusza papieru zadrukowanego jednostronnie lub z obydwu stron. Najpopularniejsze formaty ulotek to A7, A6, A5, DL i A4. Drugą grupą ulotek są ulotki składane. Mogą być składane na pół (mają wtedy 4 strony), składane na 3 (np. Arkusz A4 złożony do formatu DL), lub składane w jeszcze inny sposób. Nasze maszyny umożliwiają złożenie arkusza ulotki prawie w każdy sposób.

Ogromny wybór papierów oraz gramatur na jakich drukujemy, daje Państwu możliwość wyboru i najlepszego dopasowania produktu do Waszych potrzeb. Jako opcję proponujemy uszlachenienie druków lakierem offsetowym lub UV.

Możliwa jest rónież dalsza obróbka introligatorska ulotek, np poprzez sztancowanie ich do dowolnego kształtu, np zawieszek na klamkę.

O firmie

Offsetdruk i media sp. z o.o. to prężnie działająca drukarnia, świadcząca kompleksową obsługę w zakresie poligrafii. Specjalizujemy się w druku offsetowym oraz postprodukcji. Nasze zaplecze techniczne to nowoczesny i znakomicie wyposażony park maszynowy, na którym jesteśmy w stanie wytworzyć produkty spełniające najwyższe wymogi stawiane produktom poligraficznym. Nasza drukarnia jest jedną z największych w regionie.

Adres

Drukarnia Offsetdruk i media sp. z o.o.
ul. Frysztacka 48, 43-400 Cieszyn

NIP: PL 548-23-22-235, 
REGON: 070031167


Sąd Rejonowy Bielsko-Biała VIII Wydział Gospodarczy KRS: 0000005567 Bielsko-Biała. Wysokość kapitału zakładowego: 2.000.000 zł

 

Zadzwoń lub napisz

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek

7:00 - 15:00

email: sekretariat@om5.pl

tel. 33 857 70 90

Nasza drukarnia

  • Linia zbierająco-szyjąca
Drukarnia Offsetdruk i mediaCopyright: Offsetdruk i media 1990-2016

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczenstwa oraz prawidlowego dzialania serwisu. Jesli nie wyrazasz na to zgody, wylacz obsluge cookies w ustawieniach Twojej przegladarki. (Wiecej informacji znajduje sie tutaj.) Rozumiem, nie pokazuj wiecej tego komunikatu.