×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 317.

Offsetdruk i media - strona główna

 

Wizytówki

Wizytówka to podstawowy materiał reklamowy każdej firmy. Jeśli ma być ona naszym atutem, to powinna być wykonana precyzyjnie i profesjonalnie. Nie powinna być traktowana jako gorsza forma reklamy, ponieważ to ona robi "pierwsze wrażenie".

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę wizytówek. Podstawowe wymairy wizytówek to 90x50 mm oraz 85x55 mm. Oczywiście możemy wykonać wizytówki o innych wymiarach, oraz w kształcie innym niż prostokątny.

Podstawowe papiery na jakich drukujemy wizytóki to papiery powlekane (kredy) błysk i mat w gramaturze 350g. Drukujemy rónież na kartonach ozdobnych. Nowością w naszej ofercie są wizytóki "MultiLoft". Są to wizytóki o dużej gramaturze (aż 925g), trójwarstwowe, sklejone na sucho. Wewnętrzna warstwa kartonu dosępna jest w 10 kolorach. To obecnie chyba najbardziej prestiżowy rodzaj wizytóek dostępny na rynku.

Wizytówki które wykonujemy, mogą być dodatkowo uszlachetnione. Do najczęściej wybieranych uszlachetnień należą: lakier UV po całości lub wybiórczy, foliowanie na błysk, mat lub folią softskin. Foliowane mat i softskin można połączyć z lakierem wybiórczym, uzyskując bardzo atrakcyjny efekt wizualny.

W celu otrzymania większej ilości informacji, zapraszamy do kontaktu z naszym działem zamówień

  • Wizytowki wielowarstwowe Multiloft

 

O firmie

Offsetdruk i media sp. z o.o. to prężnie działająca drukarnia, świadcząca kompleksową obsługę w zakresie poligrafii. Specjalizujemy się w druku offsetowym oraz postprodukcji. Nasze zaplecze techniczne to nowoczesny i znakomicie wyposażony park maszynowy, na którym jesteśmy w stanie wytworzyć produkty spełniające najwyższe wymogi stawiane produktom poligraficznym. Nasza drukarnia jest jedną z największych w regionie.

Adres

Drukarnia Offsetdruk i media sp. z o.o.
ul. Frysztacka 48, 43-400 Cieszyn

NIP: PL 548-23-22-235, 
REGON: 070031167


Sąd Rejonowy Bielsko-Biała VIII Wydział Gospodarczy KRS: 0000005567 Bielsko-Biała. Wysokość kapitału zakładowego: 2.000.000 zł

 

Zadzwoń lub napisz

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek

7:00 - 15:00

email: sekretariat@om5.pl

tel. 33 857 70 90

Nasza drukarnia

  • Linia zbierająco-szyjąca
Drukarnia Offsetdruk i mediaCopyright: Offsetdruk i media 1990-2016

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczenstwa oraz prawidlowego dzialania serwisu. Jesli nie wyrazasz na to zgody, wylacz obsluge cookies w ustawieniach Twojej przegladarki. (Wiecej informacji znajduje sie tutaj.) Rozumiem, nie pokazuj wiecej tego komunikatu.